Coś o nas

Historia

Szkoła Tańca „Evolution” powstała w 2008 roku. Założycielami byli  Agnieszka Filipczak i Łukasz Wiśniewski, którzy zakończyli amatorską karierę, jako członkowie Polskiego Towarzystwa Tanecznego na Międzynarodowej Klasie Tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich i Krajowej Klasie Tanecznej „A” w tańcach standardowych.

W tym momencie ich kariery, postanowili przejść do grona zawodowych par tanecznych i jako członkowie Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego( PZST) oraz międzynarodowej organizacji zrzeszającej zawodowych tancerzy World Dance Council(WDC) tańczyć na turniejach zagranicznych.

Tym samym, chcąc dotrzeć do jak największej liczby dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych pokazując im, jak niesamowitą formą ruchu jest taniec, założyli właśnie Szkołę Tańca „Evolution”.

Obecnie Evolution prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w przedszkolach,szkołach podstawowych i Domach Kultury na terenie całego Krakowa i okolic na miejscu, w każdej placówce, w formie zajęć dodatkowych.

Prowadzi również kursy tańca dla dzieci i młodzieży, którzy stawiają pierwsze kroki. Zajęcia odbywają się w kilku miejscach Krakowa na salach Evolution.

Evolution także zajmuje się przygotowaniem sportowych par do tańca turniejowego, zajmuje się przygotowaniem i nadzorowaniem przebiegu kariery par sportowych tańca towarzyskiego.

Osoby dorosłe, chcące nauczyć się tańczyć lub nawet przygotować swój niesamowity pierwszy taniec na przyjęciu weselnym, również znajdą w Evolution instruktorów, którzy im pomogą.

Gdzie prowadzimy zajęcia

Szkoła Tańca „Evolution”, aby wyjść naprzeciw swoim klientom prowadzi zajęcia w różnych punktach na terenie Krakowa, aby każdy sprawnie i szybko mógł do nas dojechać.

 

Dla par sportowych przeznaczone są dwie sale o wymiarach 24m x 12m lub 18m x 8m

 1. sala sportowa, ul. Czarnogórska 14
 2. sala sportowa, ul. Chełmońskiego 24

 

Dla dzieci i młodzieży początkujących, uczących się u nas na kursach tańca, mamy mniejsze sale:

 1. sala Domu Kultury”Nowy Bieżanów”, ul. Aleksandry 11
 2. sala teatralna, MDK przy kościele św.Jadwigii, ul. Łokietka 60
 3. sala sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Balicach, ul. Szkolna 66
 4. sala sportowa, Zespół Szkół Społecznych nr 7, ul. Stanisława ze Skalbmierza 7
 5. sala sportowa, Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Miodowa 36
 6. mała sala, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, ul. Czarnogórska 14

 

Dla osób dorosłych chcących uczyć się indywidualnie mamy do dyspozycji:

 1. sala Domu Kultury „Podwawelski”, ul. Komandosów 21
 2. sala w Wieliczce
 3. sala sportowa,ul. Chełmońskiego 24
 4. sala mniejsza, ul. Czarnogórska 14

 

Dla osób dorosłych chcących uczyć się w systemie zajęć grupowych lub lekcji indywidualnych, bliższe informacje pod numerami tel. 668.177.555 lub 606.244.215