TANIEC SPORTOWY

TRENINGI. TURNIEJE. OBOZY SPORTOWE. SZKOLENIA.
NIE TYLKO UMIEJĘTNOŚCI TANECZNE…
Uczymy naszych tancerzy, że oprócz technicznych aspektów pokazujących, jak się przemieszczać w każdym kroku jest jeszcze coś więcej…muzykalność, energia, emocje, kreowanie przestrzeni, pokazywanie czytelnej intencji, moc i dynamika w ciele, dyscyplina, charyzma, partnerowanie, właściwe przygotowanie fizyczne i psychiczne w tańcu…o tym nie pozwalamy zapomnieć naszym tancerzom.
JEŚLI POSIADASZ JUŻ KLASĘ TANECZNĄ, ZAJĘCIA WŚRÓD PAR SPORTOWYCH SĄ DLA CIEBIE IDEALNE.

Ogólnie mówiąc, celem Szkoły Tańca „Evolution” jest kontakt, z jak największą liczbą osób, aby móc pokazać im, jak niesamowitą formą spędzania wolnego czasu, jest taniec. Natomiast absolutną specjalizacją jest przygotowanie dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych par sportowych do turniejów tańca towarzyskiego.

OFERTA DLA TANCERZY TURNIEJOWYCH:

Parom i solistom sportowym współpracującym z nami oferujemy:

• Dwie duże i dwie mniejsze sale treningowe
• zajęcia prowadzone z tańców latynoamerykańskich prowadzonych przez zawodowych tancerzy (Agnieszka Filipczak, Łukasz Wiśniewski)
• zajcia prowadzone z tańców standardowych prowadzonych przez zawodowych tancerzy ( Sylwia Ścieglińska i Marcin Ściegliński)
• mnóstwo zajęć typu „practice” pod ciągłą kontrolą trenerów prowadzących
• możliwość rezerwacji i szkolenia poprzez system lekcji indywidualnych
• mnóstw szkoleń z różnymi nauczycielami i teoretykami świata tańca, jako forma poszerzenia swojej wiedzy tanecznej (już wkrótce)
• możliwość wyjazdu dwa razy w każdym sezonie na Sportowe Obozy Treningowe
• zajęcia przygotowujące ciało do tańca turniejowego – lekkoatletyka, boks tajski, zajęcia rozciągajace.
• dostęp do własnego dietetyka, rehabilitanta,masażysty, krawcowej.
• Przygotowanie indywidualnego plan treningów i wyjazdów na turnieje wraz z ciągłą kontrolę trenerów prowadzących
• Możliwość projektu stroju i fryzury na zawody taneczne
• Możliwość treningów dodatkowych, które wykraczają poza grafik, bezpłatnie (po opłaceniu składki miesięcznej)

KTO NAD TOBĄ CZUWA?