Przyjęcie weselne

W tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub i przyjęcie weselne, każda Młoda Para, chce aby dzień ten pozostał w pamięci jej i wszystkich gości na zawsze.

Najlepszym do tego sposobem, jest zaprezentowanie swojego „pierwszego tańca” na najwyższym poziomie.

Wasz pierwszy taniec jest ważny dla Was i jest ważny również dla nas.

Specjalnie wyszkoleni instruktorzy Szkoły Tańca „Evolution” czekają na każdego, kto chce zszokować gości  niesamowitym wykonaniem. Na kursie dla dorosłych poznacie Państwo mnóstwo kroków podstawowych do przeróżnych tańców, które będziecie mogli wykorzystać w pokazie prezentującym ten jedyny „pierwszy taniec”.

Chodząc na kurs tańca dla dorosłych zapraszamy Państwa do skorzystać z naszych promocji:

1. 5 zł/os. mniej, za każdy skończony poziom(czas trwania jednego poziomu: dwa miesiące), do wykorzystania podczas zapisu na następnym kursie.

Więcej promocji już wkrótce

Aby odkryć więcej na temat ”  Kursów tańca dla dorosłych” prosimy pisać pod adres: szkolatanca.evolution@op.pl

„Evolution…zostawiamy ludzi w lepszym miejscu niż ich znaleźliśmy.”

Indywidualny program nauczania

Bardzo często bywa tak, że z powodu pracy do późnych godzin wieczornych lub też mnóstwa zajęć związanych z przygotowaniem uroczystości weselnych, nie mają Państwo czasu na zajęcia grupowe. W związku z tym prezentujemy Państwu ” Indywidualny program nauczania”.

Czym jest…?

Nauką tańca w postaci lekcji indywidualnej, czyli instruktor i Para Młoda, gdzie uczą się Państwo tańca przez 45 min., a uwaga instruktora jest skierowana wyłącznie na Was i to od Waszego rozwoju i postępów, zależy tempo podawania informacji.

 

Lekcja próbna

Chcielibyśmy zaproponować Państwu skorzystanie z jednej „Lekcji próbnej”, czyli coś na rozpoznanie terenu. Jeżeli potrzebują Państwo wypróbować instruktora, jego pracę z Wami lub potrzebujecie zorientować się, ile czasu potrzebne Wam będzie na przygotowanie całej choreografii „pierwszego tańca”, „Lekcja próbna” jest dokładnie dla Was.

 

Wybór muzyki

Jedną z bardzo ważnych opcji dla Państwa jest wybór muzyki na ten specjalny wieczór. Możecie zasugerować swój ulubiony utwór i nasz instruktor dobierze taniec oraz stworzy specjalną choreografię.

Drugą możliwością jest wybór muzyki, przez naszego instruktora, który doradzi w zależności od Państwa umiejętności i możliwości, co będzie najlepiej wykorzystać, aby ten taniec był przez wszystkich gości zapamiętany na zawsze.

 

Wybór choreografii

Wszyscy instruktorzy Szkoły Tańca „Evolution” posiadają mnóstwo szkoleń z najlepszymi choreografami różnych form tańca, aby byli jak najbardziej wszechstronnymi w dziedzinie tworzenia różnego rodzaju zestawów kroków. I właśnie ich wszechstronność czeka w gotowości na Państwa.

Na lekcji indywidualnej, nasz instruktor poprzez odpowiedni zestaw kroków,poznanie kilku aspektów technicznych oraz odpowiednią muzykę, pomoże Państwu stworzyć niesamowite  show.

 

Pakiety

Pakiet brązowy

– 3 lekcje indywidualne

– czwarta lekcja – 50% taniej!!!

– cena pakietu: 315 zł – oszczędzasz 45 zł

 

Pakiet srebrny

– 6 lekcji indywidualnych

– siódma lekcja – 75 % taniej!!!

– cena pakietu: 565 zł – oszczędzasz 65 zł

 

Pakiet złoty

– 9 lekcji indywidualnych

– dziesiąta lekcja – gratis!!!

– cena pakietu: 810 zł – oszczędzasz 90 zł

 

Koszt jednej „lekcji próbnej” od pary: 60 zł ( czas trwania-30min.)

Koszt jednej lekcji od pary: 90 zł

 

Zapraszamy Państwa do skorzystać z naszych promocji:

Jedna lekcja prywatna dla pary lub osoby, która w ciągu całego miesiąca będzie miała 10 lub więcej lekcji, gratis!!!

 

Aby odkryć więcej na temat ” lekcji indywidualnych” prosimy pisać pod adres: szkolatanca.evolution@op.pl

„Evolution…zostawiamy ludzi w lepszym miejscu niż ich znaleźliśmy.”

W swojej ofercie posiadamy bardzo atrakcyjne pakiety lekcji indywidualnych i „Promocje Evolution”, które zdecydowanie pomogą Państwu „oszczędzić kilka groszy” podczas nauki tańca w Szkole Tańca” Evolution”.

Posiadamy jeszcze jedno udogodnienia, które przydać się może zwłaszcza osobom mocno zapracowanym, które mają choć trochę wolnego miejsca w domu i nie chcą tracić czasu na dojazdy na nasze sale taneczne.

Zapraszamy do skorzystania z opcji „Domowa nauka tańca”, dzięki której jeden z naszych instruktorów przyjedzie bezpośrednio do Państwa domu i tam będzie odbywać się lekcja indywidualna!!!

Koszt lekcji indywidualnej w domu od pary: 110 zł

 

Aby odkryć więcej na temat ” Domowej nauki tańca” prosimy pisać pod adres: szkolatanca.evolution@op.pl

„Evolution…zostawiamy ludzi w lepszym miejscu niż ich znaleźliśmy.”

Jeżeli chcieliby Państwo, oprócz swojego oszałamiającego Pierwszego Tańca, uatrakcyjnić przyjęcie weselne, czymś jeszcze…czymś, co będzie widowiskowe, a przy tym będzie bardzo dobrym „przerywnikiem” w zabawie gości przyjęcia weselnego…mamy w swojej ofercie, coś dla Państwa.

Proponujemy pokaz profesjonalnej pary tanecznej!!!

W repertuarze czekają na Państwa tańce latynoamerykańskie…brazylijska samba, kubańskie  cza-cza i rumba, hiszpańskie pasodoble, amerykański jive…lub tańce standardowe…walc angielski i wiedeński, quickstep, foxtrot i argentyńskie tango…repertuar wybierają Państwo sami!!!

W programie pokazu również mnóstwo konkursów i zabawa tanecznych poprowadzonych przez naszą parę, aby wszyscy goście bawili się, jak nigdy dotąd!!!

 

Aby odkryć więcej na temat „Pokazu profesjonalistów” prosimy pisać pod adres: szkolatanca.evolution@op.pl

„Evolution…zostawiamy ludzi w lepszym miejscu niż ich znaleźliśmy.”