ZESPÓŁ EVOLUTION

Zespół Evolution to skład kilku osób z absolutną pasją swojej dziedziny, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, starają się wszystkich naszych tancerzy zabrać na wyższy poziom. Pokazać im, w którym kierunku powinni „stawiać swoje kroki”, aby dojść do tego czego pragną.

Oto oni:
Agnieszka Filipczak

Trener naszych par sportowych z tańców latynoamerykańskich, nauczyciel tańca początkujących par dorosłych, obecnie tancerka zawodowa organizacji zrzeszającej zawodowych tancerzy WDC (World Dance Council), dyplomowana nauczyciel tańca i konsultant, choreograf,trener personalny par sportowych

Łukasz Wiśniewski

Trener naszych par sportowych z tańców latynoamerykańskich, nauczyciel tańca początkujących par dorosłych, obecnie tancerz zawodowy organizacji zrzeszającej zawodowych tancerzy WDC (World Dance Council), dyplomowany nauczyciel tańca i konsultant, choreograf,trener personalny par sportowych

Sylwia Ścieglińska

Trener naszych par sportowych z tańców standardowych, była zawodowa tancerka, obecnie dyplomowany nauczyciel tańca, konsultant i trener par tańczących tańce standardowe.
Marcin Ściegliński

Trener naszych par sportowych z tańców standardowych, były zawodowy tancerz, obecnie dyplomowany nauczyciel tańca, konsultant i trener par tańczących tańce standardowe.
Dominika Chmiel

Angelika Nguyen Hong

Agnieszka Górecka

Ambitna trenerka personalna, specjalizująca się w modelowaniu sylwetki, treningach siłowych oraz EMS. Najlepiej odpoczywa wysoko w górach, zdobywając kolejne szczyty, lub w kuchni wymyślając fit – słodkości. Stawia przede wszystkim na zdrowe podejście do ludzkiego ciała.  Była lekkoatletyczka w biegach sztafetowych i sprinterskich. Nie pozwoli Ci uciec z treningu!

III miejsca (kategoria fitness sylwetkowe OPEN kobiet) – XII Zawody w Kulturystyce i Fitness Sopot 2019
IV miejsca (kategoria fitness sylewtkowe OPEN kobiet) oraz wyróżnienia (kategoria VIP Health) – XI Zawody w Kulturystyce i Fitness Sopot 2018

Karol Olech

Instruktor tańca z pedagogicznym podejściem, specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą, odpowiada za naukę podstaw tańca towarzyskiego i hip-hop w Szkole Tańca Evolution, były tancerz, choreograf , ukończył karierę na klasie tanecznej „A“.

Marysia Banaś

Instruktor tańca z pedagogicznym podejściem, specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą, odpowiada za naukę podstaw tańca towarzyskiego w Szkole Tańca Evolution, była tancerka tańca towarzyskiego, ukończyła karierę taneczną na klasie tanecznej „B“.

Justyna Morbitzer

Instruktor tańca z pedagogicznym podejściem, specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą,odpowiada za naukę podstaw tańca towarzyskiego w Szkole Tańca Evolution, była tancerka tańca towarzyskiego, ukończyła karierę taneczną na klasie tanecznej „A“.

Karolina Łokas

Instruktor tańca z pedagogicznym podejściem, specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą,odpowiada za naukę podstaw tańca towarzyskiego w Szkole Tańca Evolution, była tancerka tańca towarzyskiego, ukończyła karierę taneczną na klasie tanecznej „C“.

Sandra Frankowska

Instruktor tańca z pedagogicznym podejściem, specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą,odpowiada za naukę podstaw tańca towarzyskiego w Szkole Tańca Evolution, była tancerka w tańcu towarzyskim.
Małgosia Łuszczewska

Instruktor tańca z pedagogicznym podejściem, specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą,odpowiada za nauce podstaw tańca towarzyskiego w Szkole Tańca Evolution, była tancerka w tańcu towarzyskim.

Piotr Socha

Masażysta, rehabilitant naszych tancerzy. Przez okres 12 lat był głównym masażystą drużyny piłkarskiej „Cracovia”. Właściciel gabinetu masażu.

Anna Piwowarczyk

Krawcowa szyjąca stroje wszystkim tancerzom Szkoły Tańca Evolution, uczestniczącym w turniejach tańca.
Beata Brzezińska i Monika Wójcik

Diabetolog i dietetyk, właścicielki gabinetu „ MEDFORM“