Lekcje indywidualne

Indywidualny program nauczania
Bardzo często bywa tak, że z powodu pracy do późnych godzin wieczornych nie mają Państwo czasu na zajęcia grupowe. W związku z tym prezentujemy Państwu ” Indywidualny program nauczania”.
Czym jest…?
Nauką tańca w postaci lekcji indywidualnej, czyli instruktor i Państwo. Uczą się Państwo tańca przez 45 min., a uwaga instruktora jest skierowana wyłącznie na Państwu. Od Waszego rozwoju i postępów, zależy tempo podawania informacji. Z lekcji skorzysta osoba, która chciałaby uczestniczyć sama, dwie , trzy lub cztery osoby. Na uwagę w tej sytuacji, zasługuje fakt, że koszt lekcji pozostaje bez zmian, nie zależnie ile będze uczestniczyło w niej osób.
Lekcja próbna
Chcielibyśmy zaproponować Państwu skorzystanie z jednej „Lekcji próbnej”, czyli coś na rozpoznanie terenu. Jeżeli potrzebują Państwo wypróbować instruktora, jego pracę lub potrzebują sie Państwo zorientować, ile czasu potrzebne będzie naukę podstaw tańca, , Lekcja próbna jest dokładnie dla Państwa.
CENY I PAKIETY
Ile kosztują pojedyncze lekcje?

Pojedyncza lekcja: 150 zł / czas trwania 45 min
Lekcja próbna: 100 zł / czas trwania 30 min

Pakiet BRĄZOWY

– 3 lekcje indywidualne          w pakiecie
– każda lekcja – 145zł !!!
– cena pakietu: 435 zł

oszczędzasz 15 zł

Pakiet SREBRNY

– 5 lekcji indywidualnych       w pakiecie
– każda lekcja – 140zł !!!
– cena pakietu: 700 zł

oszczędzasz  50 zł

Pakiet ZŁOTY

– 7 lekcji indywidualnych w pakiecie
– każda lekcja – 135zł
– cena pakietu: 945 zł

oszczędzasz 105 zł

Pakiet PLATYNOWY

– 10 lekcji indywidualnych w pakiecie
– każda lekcja – 130zł
– cena pakietu: 1300 zł

oszczędzasz 200 zł

PIERWSZY TANIEC. ATRAKCJA WIECZORU. NIEZAPOMNIANE WSPOMNIENIA.
W tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub i przyjęcie weselne, każda Młoda Para, chce aby dzień ten pozostał w pamięci jej i wszystkich gości na zawsze.

Najlepszym do tego sposobem, jest zaprezentowanie swojego „pierwszego tańca‘“.
Wasz pierwszy taniec jest ważny dla Was i jest ważny również dla nas.

Specjalnie wyszkoleni nauczyciele Szkoły Tańca „Evolution” czekają na każdego, kto chce zszokować gości  niesamowitym wykonaniem. Na kursie dla dorosłych poznacie Państwo mnóstwo kroków podstawowych do przeróżnych tańców, które będziecie mogli wykorzystać w pokazie prezentującym ten jedyny „pierwszy taniec”.

Wybór muzyki
Jedną z bardzo ważnych opcji dla Państwa jest wybór muzyki na ten specjalny wieczór. Możecie zasugerować swój ulubiony utwór i nasz nauczyciel dobierze taniec oraz stworzy specjalną choreografię.

Drugą możliwością jest wybór muzyki, przez naszego nauczyciela, który doradzi w zależności od Państwa umiejętności i możliwości, co będzie najlepiej wykorzystać, aby ten taniec był przez wszystkich gości zapamiętany na zawsze.

Wybór choreografii
Wszyscy nauczyciele Szkoły Tańca „Evolution” posiadają mnóstwo szkoleń z najlepszymi choreografami różnych form tańca, aby byli jak najbardziej wszechstronnymi w dziedzinie tworzenia różnego rodzaju zestawów kroków. I właśnie ich wszechstronność czeka w gotowości na Państwa.

Na lekcji indywidualnej, nasz nauczyciel poprzez odpowiedni zestaw kroków,poznanie kilku aspektów technicznych oraz odpowiednią muzykę, pomoże Państwu stworzyć niesamowite  show.

POKAZ PROFESJONALISTÓW
Jeśli chcieliby Państwo, oprócz swojego oszałamiającego Pierwszego Tańca, uatrakcyjnić przyjęcie weselne, czymś jeszcze…czymś, co będzie widowiskowe, a przy tym będzie bardzo dobrym „przerywnikiem” w zabawie gości…mamy w swojej ofercie, coś dla Państwa.
Proponujemy pokaz profesjonalnej pary tanecznej!!!
W repertuarze czekają na Państwa tańce latynoamerykańskie…brazylijska samba, kubańskie  cza-cza i rumba, hiszpańskie pasodoble, amerykański jive…lub tańce standardowe…walc angielski i wiedeński, quickstep, foxtrot i argentyńskie tango…repertuar wybierają Państwo sami!!!
Pokaz tańca i coś więcej
W programie pokazu również mnóstwo konkursów i zabawa tanecznych poprowadzonych przez naszą parę, aby wszyscy goście bawili się, jak nigdy dotąd!!!