OBOZY TRENINGOWE DLA PAR SPORTOWYCH

Najlepsi trenerzy. Niepowtarzalne treningi. Wyjątkowy program. Mnóstwo atrakcji.niesamowita atmosfera.

Solidna dawkę zagadnień na temat tańca

Dużo lepszą sprawność fizyczną

Pewność siebie

Spora ilość znajomych, przyjaciół i wspomnień

„Szkoła Tańca „Evolution” organizuje mnóstwo obozów i szkoleń treningowych, które są skierowane do tancerzy w każdym wieku, zainteresowanych podniesieniem swojego poziomu tańca.
Jaki cel…
Celem jest pokazanie uczestnikom mnóstwo mechanizmów, które składają się na właściwą koordynację w czasie tańca. Pokazanie nietypowych narzędzi, które pozwalają utrzymać swobodę, komfort oraz różnorodność. Poprzez naukę nowych rozwiązań choreograficznych danie ciału nowych możliwości wykonania.
JAK TO DZIAŁA…
Szkolenia i obozy są doskonałym przygotowanie psychiki i ciała do tańca na każdym poziomie. Poprzez mnóstwo różnorodnych ćwiczeń i poprzez ich sporą częstotliwość wykonywania w czasie zajęć, uczestnicy są w stanie przenieść swój poziom tańca znacznie wyżej. Kontakt z różnymi nauczycielami, teoretykami i konsultantami tańca jest bardzo dobrą inspiracją dla każdego tancerza.
Czego się nauczysz…?
Wierzymy mocno, że jest bardzo dużo trudnych aspektów, które każdy tancerz powinien poznać, aby stać się lepszy. Naszym zadaniem jest dopilnowanie, abyś poznał ich jak najwięcej i nie były dla Ciebie takie trudne do zrozumienia i wykonania.
Czego możesz oczekiwać, wysyłając dziecko z nami?
• inspiracji  • wysokiej motywacji do działania • profesjonalizmu i doświadczenia prowadzących • jasnej metody wdrożenia nowych aspektów w Twój taniec • mnóstwo pozytywnych wrażeń…:)

Przestawiamy najnowsza ofertę obozu:

Dołącz do naszej społeczności! Wypełnij formularz teraz, aby ubiegać się o nowe możliwości rozwoju. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić kolejne kroki. Nie przegap!

Rozpocznij pasję swojego dziecka już dziś.

Zapisz Swoje Dziecko na zajęcia taneczne z trenerami Szkoły Tańca Evolution.