Dowiedz się, kto stworzył

Szkoła Tańca „Evolution” powstała w 2008 roku. Założycielami są Agnieszka Filipczak i Łukasz Wiśniewski, którzy zakończyli amatorską karierę, jako członkowie Polskiego Towarzystwa Tanecznego na Międzynarodowej Klasie Tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich i Krajowej Klasie Tanecznej „A” w tańcach standardowych.

W tym momencie ich kariery, postanowili przejść do grona zawodowych par tanecznych i jako członkowie Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego( PZST) oraz międzynarodowej organizacji zrzeszającej zawodowych tancerzy World Dance Council(WDC) tańczyć na turniejach zagranicznych.

Tym samym, chcąc dotrzeć do jak największej liczby dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych pokazując im, jak niesamowitą formą ruchu jest taniec, założyli właśnie Szkołę Tańca „Evolution”.

Czy przedszkole lub szkoła, do której chodzi twoje dziecko posiada zajęcia taneczno-ruchowe?
Obecnie Evolution prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w przedszkolach,szkołach podstawowych i Domach Kultury na terenie całego Krakowa i okolic na miejscu, w każdej placówce, w formie zajęć dodatkowych.
Masz dziecko w wieku 4 do 17 lat, które tańczy całymi dniami w domu?

Szkoła posiada w swojej ofercie kursy tańca dla dzieci i młodzieży, którzy stawiają pierwsze kroki. Zajęcia odbywają się w kilku czterech miejscach Krakowa.

Mamy coś dla par sportowych
Jednym z najważniejszych działań Szkoły Tańca Evolution jest przygotowanie młodych ludzi do tańca turniejowego. Evolution czuwa nad prawidłowym przebiegiem ich kariery w gronie par sportowych.
Podstawy tańca dla osób w każdym wieku
Pierwszy taniec nowożeńców, podstawy tańców standardowych i latynoamerykańskich, chęć poruszania sie w rytm muzyki. O to wszystko zadbają specjalnie wyszkoleni nauczyciele tańca w Szkole Tańca Evolution.