Dla dzieci

Masz dziecko, które uwielbia tańczyć? Twoje dziecko potrzebuje ekstermalnie dużo ruchu?
Szkoła Tańca „Evolution” zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 5 do 11 lat na zajęcia z tańca. Dzieci znajdą u nas bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności.

Czy Twoje dziecko ma problem z otwartością, pewnością siebie, entuzjazmem?

Taniec rozwija zdolności artystyczne dziecka, dodaje pewności siebie, uczy dyscypliny i współpracy z rówieśnikami, kształtuje sylwetkę i koordynuje całe ciało. Przez kilka lat, mocno pracowaliśmy nad stworzeniem najlepszego systemy motywacyjnego i programu nauczania,  który zapewniałby dzieciom,przede wszystkim poprzez zabawę i ruch naukę tańca na najwyższym poziomie, aby ich pierwszy kontakt z tańcem był jak najlepszy.
PROGRAM ZAJĘĆ

W programie samba, cza-cza, salsa, walc angielski, rock’n’roll, jive, quickstep, polka, pasodoble, walc wiedeński, YMCA, makarena i wiele innych, będących na tą chwilę niespodzianką.

Taniec w parach i solo.

Mnóstwo zabaw i konkursów rytmicznych, wyrabiające lepsze poczucie rytmu, koordynację i sprawność całego ciała.

DZIEŃ MEDALU
Kiedy każdy młody tancerz posiądzie wstępną wiedzę taneczną, będzie znał odpowiednie kroki, zapanuje nad odpowiednią sylwetką w czasie tańca, będzie doskonale rozpoznawał melodię, do której tańczy… najwyższy czas pokazać te umiejętności światu…
Właśnie od tego są nasze małe uroczystości zwane „Dzień Medalu”… Jest pokazem umiejętności, jakie zdobyli nasi tancerze przez pewien czas nauki  w Szkole Tańca „Evolution”. Jest to bardzo dobry sposób obserwacji rozwoju dziecka przez rodziców.Jest to również doskonały sposób motywacji naszych najmłodszych do pilnego treningu. I oczywiście jest to nietypowa okazja, aby poprzez zaproszenie całej rodziny, spędzić wspólnie czas, patrząc na swoją pociechę.
DZIECIĘCE TURNIEJE TAŃCA
TWOJE DZIECKO JAKO GWIAZDA WIECZORU
Szkoła Tańca „Evolution” jest zrzeszone w Polskim Towarzystwie Tanecznym ( PTT) i współpracując z tą organizacją ma możliwość wystawiać swoje najmłodsze pary, aby miały okazję sprawdzać swoje umiejętności na Dziecięcych Turniejach Tańca.
Zawody te odbywają się najczęściej w Krakowie lub okolicach na halach sportowych, gdzie dzieci tańczą w różnych kategoriach wiekowych i w zależności od stopnia zaawansowania. Są oni poddani ocenie kilkuosobowego składu sędziowskiego, który ma za zadanie wybrać tych najlepszych.
Czego może nauczyć się Twoje dziecko, tańcząc na turnieju
Dziecięce Turnieje Tańca są doskonałym sposobem nauki młodego tancerza, pewności siebie, otwartości do publiczności i odwagi pokazania swoich umiejętności, takich jakie się ma na daną chwilę. Jest to również bardzo dobry sposób pokazania młodym ludziom, że doświadczając porażki można się wiele nauczyć pozytywnych rzeczy.
OBOZY TANECZNE DLA DZIECI