Evolution w przedszkolach i szkołach

Doświadczenie i pasja we wszystkim, co robimy.

zajęcia taneczne evolution.

rozpocznij z nami współpracę.

PROGRAM NAUCZANIA

Przez kilka lat, mocno pracowaliśmy nad stworzeniem najlepszego systemu motywacyjnego i programu nauczania, który zapewniałyby dzieciom,  poprzez zabawę i ruch, naukę tańca na najwyższym poziomie.  Zależy nam, aby ich pierwszy kontakt z tańcem był jak najlepszy. Obecnie nasi Instruktorzy Evolution są specjalnie wyszkoleni (szkolenie wg Koncepcji Carol Dweck), w kierunku odpowiedniego podejście do dzieci. Dzięki temu każde dziecko na zajęciach będzie znacznie bardziej zmotywowanymi i pełne energii.

*sprawdź nasz Autorski Program EVOLUTION i pełną ofertę. zadzwoń lub napisz do nas!!!

Co dają zajęcia?

Taniec rozwija zdolności artystyczne dziecka, dodaje pewności siebie, uczy dyscypliny i współpracy z rówieśnikami, kształtuje sylwetkę i koordynuje całe ciało.

PROFESJONALNI INSTRUKTORZY EVOLUTION.

Współpracujemy z instruktorami, którzy nie tylko byli bardzo dobrymi tancerzami, ale również sąprzeszkoleni pedagogicznie do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Poprzez taniec, starają się rozwijać u dzieci kreatywność ruchową, fantazję i muzykalność. Co ważne, to pomagają zaspokoić naturalnąpotrzebę ruchu każdego dziecka.

Pełna Oferta
  • najlepsza i wykwalifikowana opieka naszych specjalnie przeszkolonych  instruktorów (prowadzą zajęcia opierając się na Koncepcji Carol Dweck)
  • darmowa 20-minutowa lekcja pokazowa, dla wszystkich dzieci
  • prowadzimy zajęcia zawsze raz w tygodniu. Forma czasowa zajęć to zajęcia 30-minutowe, 45-minutowe lub 60-minutowe(do wyboru przez Państwa).Prowadzimy w okresie od października do połowy czerwca, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy i dni wolnych od nauki szkolnej.
  • posiadamy bogaty repertuar tańców, określonych ćwiczeń wzmacniających ciało oraz zabaw rytmiczno-tanecznych dla dzieci w każdym wieku.
  • specjalna Evoplakietka z imieniem każdego dziecka, wraz z możliwością zbierania naklejek
  • wszystkie dzieci będą uczestniczyły, jako reprezentanci swojego przedszkola, w Drużynowym Turnieju Tańca „MANIA ROZTAŃCZANIA“.
  • możliwość wyjazdu na Zimowy i Letni Obóz Taneczny dla każdego dziecka.
  • możliwość rozwoju swojego potencjału tanecznego SEKCJI TURNIEJOWEJ pod okiem najlepszych trenerów w Krakowie.
  • okazjonalne występy taneczne w przedszkolu pod okiem instruktora                                              -Dzień Babci i Dziadka, pikniki, Jubileusze itp.
  • możliwość korzystania z naszego systemu rejestracji wpłat. Jeśli dla Państwa jest to lepsze rozwiązanie, my zajmiemy się wszelkimi sprawami związanymi z opłatami rodziców za zaję

Sprawdź jakie korzyści dla przedszkola/szkoły posiadamy dla Ciebie. Zadzwoń lub napisz do nas.